Kontakty

Adresa a fakturační údaje

AKVAHELP METAL spol. s.r.o.
Oldřichovice 789, 739 61 Třínec
 
IČO: 25870084       DIČ: CZ25870084
 
Společnost byla zapsaná dne 18.12.2000 v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 182125
 

Foto provozovny:

Info

Tel:
+420 558 348 700
Fax
+420 558 348 522
E-mail
bazeny@akvahelp.cz

Vedení společnosti

Ing. Albín Malyrz
Jednatel společnosti
+420 558 348 700 
Bc. Jarmila Hložková
Asistent jednatele
asistent@akvahelp.cz
+420 777 939 130 

Obchodní oddělení

Peter Kubizna
Vedoucí obchodního oddělení
peter.kubizna@akvahelp.cz
+420 608 825 043
Ing. Alexandr Malyrz
Obchodní oddělení
alexandr.malyrz@akvahelp.cz
+420 608 889 923
Gabriela Rotterová
Asistent obchodního oddělení
bazeny@akvahelp.cz
+420 739 220 020

Projekční oddělení

Ing. Jana Ježíková
Vedoucí projekčního oddělení
projekce@akvahelp.cz
+420 558 348 700
Bc. Pavol Dely  
Projekční oddělení
pavol.dely@akvahelp.cz
+420 558 348 700
Jana Verčimáková
Projekční oddělení 
jana.vercimakova@akvahelp.cz
+420 558 348 700
Inź. Katarzyna Stańczewska    
Projekčního oddělení pro PL
biuroprojektow@akvahelp.cz
+420 558 348 700
Katarzyna Mojeździk  
Projekční oddělení pro PL
katarzyna.mojezdzik@akvahelp.cz
+420 558 348 700
Bc. Aneta Pomykaczová  
Projekční oddělení
+420 558 348 700 

Koordinace staveb

Tomáš Samiec
Vedoucí projektový manažer
tomas.samiec@akvahelp.cz
+420 604 188 070
 

Výrobní oddělení

Michael Novák
Vedoucí výrobního oddělení
michael.novak@akvahelp.cz
+420 777 090 207

Sekretariát

Petra Fedorová
Sekretariát
info@akvahelp.cz
+420 734 353 400
Alena Malyrzová
Sekretariát
info@akvahelp.cz
+420 558 348 700

Ekonomické oddělení

Pavel Slúka
Ekonomické oddělení
sluka@akvahelp.cz
+420 558 348 700

Servis

Petr Bielesz
Servisní technik
servis@akvahelp.cz
+420 605 999 944

Kontaktní formulář

Jméno:
Příjmení:
E-mail
Váš dotaz
Jiný obrázek
Opište kontrolní kód